Yükleniyor
Online olarak www.forrentacar.com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz. 0332 235 5317 numaralı rezervasyon merkezini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz. info@forrentacar.com adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.
Rezervasyonunuz anında ilgili birime iletilir ve sizin için en uygun araç hazırlanır. Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterlidir.
Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz istasyona gitmeniz yeterlidir. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı iller olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her türlü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.
Ehliyet ( yurt dışından geliyorsanız ayrıca pasaport ), adınıza kredi kartınız, adres ve telefon bilgileriniz sözleşmemize personelimiz tarafından kaydedilir. Ödediğiniz kira bedelini ve depozitoyu da gösteren imzalı kira anlaşmanızın bir nüshasını mutlaka isteyiniz.
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ve ek sürücü bedeli ödenmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.
Günlük araç kiralamalarında sınırsız kilometre kullanım hakkı vardır. Aylık araç kiralamalarında kilometre sınırlaması bulunmaktadır.
Minimum kiralama süresi 24 saat olduğundan, en az 1 günlük ücret alınır.
Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır. Kiralamanız bittiğinde Karayolları tarafından HGS kullanım bilginiz tarafımıza ulaşmaktadır ve kiralamanızı yapmış olduğunuz kredi kartınızdan tahsil edilmektedir. Tahsil sürecinde Karayollarına bağlı olunması nedeniyle geç tahsilat yapıldığı durumlar olmaktadır. HGS takılı olan araçlarımızla OGS gişesinden geçiş yapılması durumunda kaçak geçiş meydana gelir ve kullanıcının kredi kartına yansıtılır.
Trafik cezası TC numaranıza yazıldı ise, ödemeyi aracın kullanıcısı yapmalıdır. Plakaya yazılan trafik cezalarında trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde indirimli olarak ödenmektedir ve müşterilerimizin kredi kartından tahsil edilmektedir. Eş zamanlı olarak trafik cezasına ait hizmet bedeli de tahsil edilmektedir.
Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek, For Rent A Car Tam Destek Hattını 0332 235 5317 no’lu telefondan aramalısınız.

Merhaba Demekten Çekinmeyin! Bizimle İletişime Geç

Dilediğiniz noktadan dilediğiniz tüm noktalara araç kiralamak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Kusursuz çözümler ve hızlı dönüşümler için For Rent A Car sizlerle.

WhatsApp chat